KONST / Litografier / Färglitografi 12769344
nr 1276 9344
Pierre Jacquot
(1929-2009), Frankrike
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), "Carsuelle". Signerad. Motivet: 60x42 cm
Pierre Jacquot, fransk bildkonstnär född 1929, död 2009.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:58:11
100 kr
150 kr
Pierre Jacquot
Läs mer om Pierre Jacquot